Çok Fonksiyonlu Elektrikli Biber Baharat Değirmeni - Siyah

Özellikler

 • Özel gravite tasarımı, yemeğinizi lezzetlendirmek için yatırdığınızda otomatik olarak açılır ve doğrultuğunuz da otomatik olarak kapanır. 
 • Paslanmaz çelik ve akrilik malzemeler, cam kırılma riski yoktur, son derece dayanıklıdır. 
 • Masada herhangi bir karışıklık bırakmadan, yerçekimi düğmesini kullanmak için daha fazla biber, daha hızlı ve daha uygun bir şekilde öğütün. 
 • Karabiber değirmeni çalışırken, yenilikçi karabiber değirmeni kokuyu dağıtır ve mavi LED ışıkları yanar. 
 • Bir elektrik değirmeni ve otomatik tuz değirmeni, basit tek elle kullanılır. 
 • Güç kaynağı: 6 adet AAA pil (dahil değildir). 
 • Malzeme: ABS + paslanmaz çelik + akrilik + seramik. 


Not

 • Orta ve kalın arasında farklı taşlama ayarlarına sahip, yüksek kalitede ayarlanabilir seramik taşlama. Ayarlamak için, tercih ettiğiniz öğütme pürüzlülüğünü seçmek için öğütücünün üstündeki öğütücü düğmesini çevirin. Taşlama için saat yönünde ve kaba taşlama için saat yönünün tersine çevirin.
 • Biber, deniz tuzu ve diğer küçük baharatların öğütülmesi için uygundur. 
 • Değirmen dışını yumuşak, nemli bir bezle temizleyin. Değirmeni asla suya batırmayın. Bitkileri kuru bir yerde saklayın.
 • Tuz ve karabiber değirmeniniz oyuncak değildir ve çocukların ulaşamayacağı bir yerde tutulmalıdır.


Boyutlar ve Ağırlık
Ürün ağırlığı: 0.2000 kg 
Ürün prototipi: 20,00 x 6,30 x 6,30 cm / 7,87 x 2,48 x 2,48 inç 
Paket ağırlığı: 0.2480 kg 
Paket Miktarı: 20,50 x 7,00 x 7,00 cm / 8,07 x 2,76 x 2,76 inç
Paket İçeriği1 x Öğütücü


Guncelkal.net, güvenli ödeme yöntemleri olarak Kredi Kartları, Banka Kartları ile Shopier üzerinden ödeme almaktadır. Ödemenizi onayladıktan sonra, genellikle 24 iş saati içinde ürünlerimizi göndeririz. Bununla birlikte, bazen büyük işlem hacimleri veya diğer sipariş sorunları nedeniyle, siparişleri işleme koymak için 3 iş gününe kadar ihtiyaç duyabiliriz. Ürün (leriniz) gönderildiğinde size bir bildirim e-postası gönderilecektir.

Tahmini Teslimat Süresi: 15-30 iş günü


Özel gravite tasarımı, yemeğinizi lezzetlendirmek için yatırdığınızda otomatik olarak açılır ve doğrultuğunuz da otomatik olarak kapanır. Paslanmaz çelik ve akrilik malzemeler, cam kırılma riski yoktur, son derece dayanıklıdır. Masada herhangi bir karışıklık bırakmadan, yerçekimi düğmesini kullanmak için daha fazla biber, daha hızlı ve daha uygun bir şekilde öğütün. Karabiber değirmeni çalışırken, yenilikçi karabiber değirmeni kokuyu dağıtır ve mavi LED ışıkları yanar. Bir elektrik değirmeni ve otomatik tuz değirmeni, basit tek elle kullanılır. Güç kaynağı: 6 adet AAA pil (dahil değildir). Malzeme: ABS + paslanmaz çelik + akrilik + seramik.

8710024

  Müşteri Yorumlarıİlginizi çekebilir