Metal Akıllı Telefon Oyun Tetikleyicisi - Şeffaf

Yeni Tasarım Mobil Oyun Denetleyicisi (Yeni Sürüm) cep telefonu ekran alanı kullanımı daha az, görüş hattını etkilemez, anahtar cep telefonunun arkasında, parmak yakın, uzun basmak değil yorgun, yapmak cep telefonu daha rahat. Ve bir çiftin sağ ve sol arasında ayrım yapmaması daha uygundur. Kurulumdan sonra, ekranı kilitlemeden doğrudan kullanılabilir.
Son Derece Hassas Çok hassas dokunuş, Hızlı bir şekilde tavuk yiyin! Aynı anda nişan almayı ve çekim yapmayı. Telefonunuzu bağlamak için metal sensör kullanarak, Mobil Oyun Denetleyicisi sıradan oyun denetleyicilerinden daha hassastır, tepki süresini kısaltır, böylece düşmanları hızlıca çekebilirsiniz.
Desteklenen Oyunlar Smartphone PUBG Oyunu Tetikleyicileri Android veya IOS telefonda neredeyse oyunlar Destek, PUBG, Fortnite, Survival, Bıçak Out, Survivor Royale, Kritik Ops, vb. Dahil olmak üzere oyun çekim için mükemmel uyumlu
Tokalı Geri Klip Tasarım Bizim çekim oyun denetleyicisi kolay yüklemek için, daha istikrarlı oyun oynayabilmemiz için, Mobil Oyun Denetleyicisi daha istikrarlı hale getirmek için, bükülmüş arka klibin tasarımı hareket ettirmek kolay değildir.
Çalıştırması Kolay PUBG Mobile Controller ile, tüm işlemleri yapmak için sadece başparmak kullanan problemleri ortadan kaldırabilen, düğmelere dokunmak için işaret parmaklarını kullanarak aynı anda hareket edebilir, dönüştürebilir, nişan alabilir ve çekebilirsiniz.

Genelİle uyumlu: Akıllı Telefon 
Sistem desteği: Android,IOS
Boyutlar ve Ağırlık
Ürün ağırlığı: 0,0200 kg 
Paket ağırlığı: 0,0200 kg 
Ürün prototipi: 4.00 x 4.50 x 2,80 cm / 1,57 x 1,77 x 1,1 inç 
Paket Miktarı: 7,00 x 7,00 x 4,00 cm / 2,76 x 2,76 x 1,57 inç
Paket İçeriği
Paket içeriği: 2 x Oyun Yangın DüğmesiGuncelkal.net, güvenli ödeme yöntemleri olarak Kredi Kartları, Banka Kartları ile Shopier üzerinden ödeme almaktadır. Ödemenizi onayladıktan sonra, genellikle 24 iş saati içinde ürünlerimizi göndeririz. Bununla birlikte, bazen büyük işlem hacimleri veya diğer sipariş sorunları nedeniyle, siparişleri işleme koymak için 3 iş gününe kadar ihtiyaç duyabiliriz. Ürün (leriniz) gönderildiğinde size bir bildirim e-postası gönderilecektir.

Tahmini Teslimat Süresi: 15-30 iş günü


Yeni Tasarım Mobil Oyun Denetleyicisi (Yeni Sürüm) cep telefonu ekran alanı kullanımı daha az, görüş hattını etkilemez, anahtar cep telefonunun arkasında, parmak yakın, uzun basmak değil yorgun, yapmak cep telefonu daha rahat. Ve bir çiftin sağ ve sol arasında ayrım yapmaması daha uygundur. Kurulumdan sonra, ekranı kilitlemeden doğrudan kullanılabilir. Son Derece Hassas Çok hassas dokunuş, Hızlı bir şekilde tavuk yiyin! Aynı anda nişan almayı ve çekim yapmayı. Telefonunuzu bağlamak için metal sensör kullanarak, Mobil Oyun Denetleyicisi sıradan oyun denetleyicilerinden daha hassastır, tepki süresini kısaltır, böylece düşmanları hızlıca çekebilirsiniz. Desteklenen Oyunlar Smartphone PUBG Oyunu Tetikleyicileri Android veya IOS telefonda neredeyse oyunlar Destek, PUBG, Fortnite, Survival, Bıçak Out, Survivor Royale, Kritik Ops, vb. Dahil olmak üzere oyun çekim için mükemmel uyumlu Tokalı Geri Klip Tasarım Bizim çekim oyun denetleyicisi kolay yüklemek için, daha istikrarlı oyun oynayabilmemiz için, Mobil Oyun Denetleyicisi daha istikrarlı hale getirmek için, bükülmüş arka klibin tasarımı hareket ettirmek kolay değildir. Çalıştırması Kolay PUBG Mobile Controller ile, tüm işlemleri yapmak için sadece başparmak kullanan problemleri ortadan kaldırabilen, düğmelere dokunmak için işaret parmaklarını kullanarak aynı anda hareket edebilir, dönüştürebilir, nişan alabilir ve çekebilirsiniz.

8710024

  Müşteri Yorumlarıİlginizi çekebilir