Hazırlayan: Volkan Düvencioğlu        

01.10.2018     09:20:53

Kendi Çocuğu Gibi 21 Ördek Yavrusunu Yetiştiren Koreli

Köpekleri sahiplerinin peşinde görmek ve birlikte bir yürüyüşe çıktıklarını çoğunlukla görürüz. Ancak bu ördekler açık hava etkinliklerinin sadece köpeklere özel olmadığını gösteriyor.


Ördek yavruları, Güney Kore'nin Seul kentinde bir evin yakınındaki tepede yürüyüşe çıkararak kendisini sahiplenen kişiyi takip edebiliyor. Yamaçlar ve araziler bu küçük ördek yavruları için oldukça zor olsa da, her zaman sahiplerine ayak uydurmayı başarıyorlar. Kendi çocukları gibi 21 ördek yavrusu yetiştiriyor İlk olarak, ördek yavrularının kendi başlarına hayatta kalmaya devam edip etmeyeceklerini düşünürken, tüm ördek yavrularını yürüyüşe çıkarmaya başladı.


Ördeklerin ev ve doğa hayatı arasında yaşamak zorunda kalmaları zor durum olsada Koreli adam yetişkin ördek görevini devralık onları eğitmenin iyi bir fikir olduğuna karar veriyor ve doğa yürüyüşü başlıyor. O, aynı zamanda yumurtaları yumurtadan çıkarmadan önce sıcak tutan kişi Ördek yavruları neden adama bağlı görünüyor. Muhtemelen onu anneleri olarak düşünürler!Adam ve ördek yavruları arasındaki yakın bağ, sadece sahibini takip ettiğinde ortaya çıkar, diğer kimseleri tamamen görmezden geliyorlar.

Sevimli gözüküyorlar

  ördek yavrusu, hayvanlar, sahibini takip eden ördekler, ilginç, yavru ördek

Reklam

  Bu konudaki görüşlerinizi duymak isteriz...