Hazırlayan: Volkan Düvencioğlu        

24.12.2019     16:11:37    
Alından Öpmenin Sırrı

Epifiz Bezi'ni uyarmanın bir başka inanılmaz yolu da; üçüncü gözü öpmektir. Bu canlandırıcı ve şifa verici bir güçtür. Eğer birini alnından öptüyseniz, o zaman bunun ne kadar yoğun ve kuvvetli olduğunu bilirsiniz.

Bu kadar basit bir şeyin ne kadar duygusal olabileceğine şaşıracaksınız. Alındaki öpücük, aynı zamanda 3. göze kondurulan öpücüktür. Bu pek çok insanın fark edeceğinden çok daha fazla, derin bir şey içerir.

Kişinin ruhunu öpmek gibi bir şeydir

Alından öpmek

Diğer insanlar genellikle alnımıza dokunmazlar, genellikle ellerimizden tutarlar. Ancak alınlarımız farklıdır. Dudaklar alnımıza dokunduğunda, dudaklar sayesinde uyanma hissi oluşur. Bu öpücük Epifiz Bezi'ni olduğu gibi hipofiz bezini de uyarır. Bunun sonucunda da melatonin salgılanır.

Melatonin de iyi bir uyku çekmemize yardımcı olur. Dolayısıyla, alna konulan iyi geceler öpücüğü bu açılardan çok yararlıdır. Ayrıca 3. gözü öpme, güven hissi duyarak iyi hissetmemizi de sağlar.

Alından öpmek

Yakın arkadaşlarınızla, ailenizle ya da eşinizle bunu deneyimleyin. Rahatlamak ve sakinleşmek için onların size, sizin de onların ilahi dokunuşuna izin verin. Bunu ne kadar çok yaparsanız sonuçlarını o kadar fazla görüp fark edeceksiniz.


3. gözü öpme, herkes için -tabii etrafında doğru insanlar ve uygun çevre olması durumunda- çok canlandırıcı, mutluluk verici bir deneyimdir.

  alından öpmek, 3. göz, melatonin, epifiz bezi, hipofiz


  Bu konudaki görüşlerinizi duymak isteriz...